logo fundacji

Podziel się naszym kalendarzem

Zobacz jak prosto możesz się podzielić pozytywnymi myślami z odwiedzającymi Twoją stronę internetową. Podziel się naszym kalendarzem!

Na wstępie zastanów się jaka forma „okienka” naszego kalendarza będzie najodpowiedniejsza dla Twojej strony internetowej. W okienku może się pojawiać zdjęcie lub zdjęcie z pozytywną myślą na każdy dzień.

Aby przygotować kod który będzie można wstawić na Twoją stronę internetową skorzystaj z konfiguratora znajdującego się po prawej stronie. Po określeniu wielkości okna, jego typu możesz skopiować kod HTML i wkleić w wybrane przez siebie miejsce.

Stworzyliśmy ten kalendarz w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ (KRS 0000 197058), aby pokazać, ile fajnych rzeczy robimy w ciągu całego roku i aby dzielić się pozytywnymi myślami. Nasza Fundacja od 2004 roku pomaga osobom niepełnosprawnym zmieniać ich życie na lepsze. Więcej informacji na stronie podajdalej.org.pl oraz FB/FundacjaPodajDalej/

E-kalendarz powstał w ramach projektu "Pozytywna postawa to podstawa" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz 1% podatku.

Umieść na stronie